Pirmā nodarbība

Sasveicināšanās un atsveicināšanās frāzes, alfabēts un fonētika

Anglu24.lv

Sākam pirmo angļu valodas nodarbību. Sasveicināšanās un atsveicināšanās frāzes, alfabēts un fonētika. Let's begin!


Audio   

Bezmaksas daļas ilgums – 5 min. Visas nodarbības ilgums – 25 min.


Video   

video not available

Vārdnīca   

#WordTranslation
1Hello  sveicināti
2Hi  sveiks
3Hello everyone!  Esiet visi sveicināti!
4How are you?  Kā tev / jums iet?
5Fine, thank you.  Paldies, labi.
6And you?  Un kā tev / jums iet?
7Very well  ļoti labi

Bezmaksas daļā ir tikai neliela daļa vārdu.

Piezīmes   

Sveicināti visi, kuri vēlas ātri un viegli apgūt angļu valodu. Mūsu interneta mājas lapa ir anglu24.lv. Tajā jūs atradīsiet visu nepieciešamo valodas apguvei: audio un video nodarbības, uzrakstus un vārdnīcu ar vārdiem, frāzēm un teikumiem.

Mans vārds ir Martin. Es esmu jūsu angļu valodas skolotājs un kopā ar savu palīgu Jim, var teikt arī – Jimmy – palīdzēsim jums apgūt angļu valodu.

  • - Hello everyone! Let's learn together!

Uzreiz vēlos pateikt, ka mācīties ar mums būs ļoti viegli un jauki. Jums atliek tikai atslābināties un mācīties ar patiku. Mūsu angļu valodas nodarbības variet klausīties dzerdami kafiju vai tēju, pusdienas pārtraukumā, vadot automašīnu vai ērti ierīkojušies mājās uz dīvāna, mīdami divriteņa pedāļus vai izpildot vingrojumus sporta zālē. Divdesmit četras stundas diennaktī angļu nodarbības – kopā ar jums.

Angļu valoda nav tik ļoti sarežģīta, lai ar kopējiem spēkiem netiktu galā. Tātad baudiet šīs nodarbības un atkārtojiet kopā ar manīm un Jim. Patīkamu jums ceļojumu kāpjot zināšanu augstumos un apgūstot populārāko valodu pasaulē!

  • - Good luck!

Šodien iepazīsimies ar dažām sasveicināšanās frāzēm, alfabētu un fonētikas skaņām.Tātad sākumā sasveicināsimies. Jimmy, kā angliski būs: „Sveicināti?“

  • -   Hello

Skaņu h izrunājiet mīksti, kā to dara Jim.

  • - Hello
  • - Very good! – Ļoti labi.

Vārds hello tiek lietots, ja vēlieties pateikt vienkārši „Sveicināti“ vai „Sveiks“. Tā jūs pieklājīgi un silti sveiciniet savus pazīstamos, draugus, kolēģus. Ir arī cits vārdiņš:

  Hi
Sveiks

Lejupielāde